preloader

Par mums

photo

Svetlana Baltere

Treneris

photo

Renata Gustiņa

Treneris

photo

Natalja Žmucka

Treneris

Daiļslidošanas klubs "KASKADS" tika dibināts 2001. gada 12. februārī Rīgā, Latvijā.

Mūsu klubs tika dibināts ar mērķi popularizēt daiļslidošanu Latvijā. Lai īstenotu šo mērķi, visu šo gadu garumā draudzīgā profesionālo treneru komanda nodarbojas ar jauno sportistu sagatavošanu.

Mūsu audzēkņi aktīvi piedalās dažādās sacensībās, tai skaitā starptautiskās, ieņemot godalgotas vietas. Mūsu klubā māca arī tos, kuri vienkārši vēlas apgūt daiļslidošanas pamatus, jo tā ir brīnišķīga nodarbe gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Mūsu kluba darbība neaprobežojas tikai ar sportu. Vēlēšanās piesaistīt daiļslidošanai pēc iespējas vairāk bērnu un radīt draudzīgu treneru, vecāku un bērnu kolektīvu, vedināja mūs uz domām, ka nepieciešams rīkot koncertus, kuros varētu piedalīties visi mūsu kluba audzēkņi. Tieši tāpēc nu jau dažus gadus mēs nodarbojamies ar ledus šovu organizēšanu un tiem radītu priekšnesumu veidošanu, kas aiz sevis atstāj spilgtas lapaspuses mūsu kluba vēsturē un ar atzinību tiek novērtēti skatītāju vidū.

Bet, jo vairāk un uzcītīgāk mēs centāmies sasniegt panākumus sportā, jo mazāk laika mums atlika šovu organizēšanai. Taču mūsu vadošo sportistu rezultāti rāda, ka mēs esam uz pareizā ceļa!

Fantastiskie panākumi Eiropas un pasaules čempionātos pēdējo gadu laikā dod mūsu jaunajiem daiļslidotājiem cerību un pārliecību, ka nav nekā neiespējama. Angelīnas Kučvaļskas piemērs spārno strādīgos un talantīgos sportistus. Un tieši tāpēc mūsu klubā parādās ar vien jaunas zvaigznītes.

Nāciet! Jūs vienmēr būsiet laipni gaidīti mūsu klubā!