Kāpēc Es Nevaru

Bērnu no 13 gadiem, kā arī nepilngadīgo no 15 līdz 18 gadiem, kurš vēl nav ieguvis pamatizglītību, atļauts nodarbināt 4 stundas dienā. Bērns, kurš ieguvis pamatizglītību un sasniedzis 15 gadu vecumu, Darba likuma izpratnē ir pusaudzis. Pusaudzi atļauts nodarbināt 7 stundas dienā 35 h nedēļā.

Bērna nodarbinātībai vajadzīga vecāku atļauja un medicīniskā pārbaude. Darba devējam jāiepazīstina vecāki ar iespējamiem darba riskiem. Obligāti jānoslēdz darba līgums! Par Darba likuma neievērošanu darba devējam paredzēta administratīva atbildība — naudas sods. Nodarbināt drīkst no 13 gadu vecuma Daba likuma Aizliegumi pusaudžu nodarbinātībā Pusaudžu nodarbinātību reglamentē MK noteikumi Nr. Noteikumi paredz virkni ar dzīvniekiem saistītu darbu, kuros arī nedrīkst nodarbināt pusaudžus : darbs vietās, kurās mākslīgi apsēklo un aplecina dzīvniekus; ar dzīvnieku un putnu kaušanu un kautķermeņu sadalīšanu saistīti cryptocurrency tirdzniecības bot pārskatīšanu klaiņojošu suņu un kaķu ķeršana un iznīcināšana; ar infekcijas slimībām saslimušu dzīvnieku kopšana un ar to saistīts darbs; darbs, kurā izgatavo mācību materiālus no dzīvniekiem peles, žurkas, jūrascūciņas ; darbs, kurā dzīvību un veselību tieši apdraud nikni, indīgi vai agresīvi dzīvnieki.

Darba vides riski Atbilstoši Darba likuma Fizikālie faktori ir, piemēram: kustībā esoši, kā sākt ieguldīt kriptonauda, krītoši un lidojoši objekti priekšmeti ; jonizējošais starojums; augstsprieguma elektrības radīts risks; paaugstināts trokšņa līmenis virs 80 dBA ; pieļaujamās normas pārsniedzoša plaukstas un rokas vai visa ķermeņa vibrācija. Ķīmiskie faktori ir, piemēram, kancerogēnas un mutagēnas vielas, kā arī vielas un produkti, kas: ieelpojot var izraisīt paaugstinātu jutīgumu; saskaroties ar ādu, var izraisīt paaugstinātu jutīgumu; var radīt ļaundabīgus audzējus; atbilstoši bīstamu preparātu klasifikācijai ir toksiski, ļoti toksiski, korozīvi vai eksplozīvi; atbilstoši klasifikācijai ir kaitīgi un kuriem piemīt neatgriezeniskas iedarbības būtiski draudi vai iespējami neatgriezeniskas iedarbības draudi; var radīt mantojamus ģenētiskus defektus, kaitēt reproduktīvajām spējām utt. Kādos darbos drīkst nodarbināt bērnus no 13 gadiem? Cik svarīgs ir darba līgums? Tātad — lai novērstu iespējamos pārpratumus un nepatikšanas, pirms uzsākt darbu : jābūt viena vecāka vai aizbildņa atļaujai strādāt; bērnam jāveic medicīniskā pārbaude; obligāti ar līgumu jānoformē darba attiecības.

Vecāku kompetence un atbildība M. Piemēram, APK Izlasi par iespējām to izmantot! Other translation options [v1] noun mākleris broker, jobber starpnieks intermediary, broker, mediator, kas ir sviras tirdzniecbas bitcoin, middleman, intercessor komisionārs broker. Synonyms: brokers noun synonyms : dealeragentmediatormiddlemanintermediarystockbrokerliaison factoragent verb synonyms : clinchsettleorchestratearrangebring aboutnegotiateorganizework outmediate.

Antonyms: not found. Examples: brokers The resulting scandal uncovered wide-ranging links among brokers, businessmen and public figures who sought to exploit the system. Rezultātā izskanējušais skandāls atklāja plašas saites starp brokeriem, uzņēmējiem un sabiedriskiem darbiniekiem, kuri centās izmantot sistēmu. Copy Report an error.

Kur ieguldīt naudu tiešsaistē investīciju bankas kriptovalūtā kriptogrāfisko ieguldījumu saraksts forex līnijas 7 tirdzniecības sistēmas pārskatīšana.

Your brokers gossip like Arab women at the well. Jūsu brokeri tenkas kā arābu sievietes pie akas. Give some stocks to the brokers meanwhile, to drive down the stock price. Tikmēr dodiet brokeriem dažus krājumus, lai pazeminātu tirgotaja opcija binara cenu. Nevertheless, developing country companies can often maximize their access to broker credit lines by working with several brokers simultaneously. Neskatoties uz to, jaunattīstības valstu uzņēmumi bieži vien var maksimizēt savu piekļuvi brokeru kredītlīnijām, vienlaikus strādājot ar vairākiem brokeriem. Vai vēl ne? Viens no iespējamajiem jaunās kriptovalūtas iemesliem ir […]. Lai gan ir ieteikumi, īpaši no kļūt bagāts medijiem, ka zelts var gatavoties cenu kritumam, dārgmetāla cenai ir skaidra tendence attīstīties. Daži faktori, šķiet, veicina zelta pievilcību. Zelta cenas atjaunojās ar ilgu […]. Ziņas par Blockchain, Lielākie uzņēmumi, kas tagad tirgo ar bitcoin, Ethereum un daudz ko citu Jūsu e-pastā.

Par ko? Jo faktiski jūs varat zaudēt daudz vairāk naudas, nekā sākotnēji iedomājās. Nav pārsteidzoši, ka jūs domājat, vai tiešām ir vērts ieņemt pozīcijas šajā ļoti īpašajā monētā. Jebkurā gadījumā ne visi finanšu starpnieku viedokļi ir negatīvi attiecībā uz nepieciešamību ieguldīt ietaupījumus šajā ļoti oriģinālajā priekšlikumā. Jebkurā gadījumā viņi brīdina, ka piesardzībai ir jābūt ieguldītāju kopsaucējam. Tā kā viņi nevar aizmirst, ka sarežģītības dēļ tas noteikti ir riskants variants. Neskatoties uz visiem, šie bitcoin tirdzniecība uzticama par naudu? avoti liecina, tirdznieciba ar kriptovalutu, padzilinati macoties tas var būt interesants ieguldījums, ja vien piešķirtā summa nav stabils kriptovalūtu ieguldījums. Tas būs vairāk nekā pietiekami, lai ieņemtu pozīcijas un pēc iespējas īsākā laikā mēģinātu maksimāli izmantot ietaupījumus.

Jo faktiski tā darbība ir vērsta uz īsu termiņu, nevis uz ilgāku laiku. Tomēr starptautiskie brokeri arī norāda, ka bitkoīns uzrāda virkni nezināmu, kas vēl nav noskaidroti. Un tas pieņem, ka jūsu finanšu sniegumam ir papildu slogs. Tā kā jūs nevarat aizmirst, ka nav produktu, kas būtu saistīti ar šiem ļoti īpašajiem finanšu aktīviem. Ne ieguldījumu fondi, ne garantijas, pat neuzskaitīti. Blakus a aparatūras makubezsaistes maks piedāvā salīdzinoši labāku drošību jūsu kriptogrāfijas aktīviem. Ja kriptonauda maku lietojat pirmo reizi, pieturēšanās pie droša, tomēr lietotājam draudzīga maka ir jūsu pirmais mērķis. Lai nodrošinātu visaugstāko drošību, aparatūras maki, piemēram, Ledger Nano X iesaka eksperti. Dublēšana kriptogrāfijas maki ir svarīgs process kripto aktīvu drošā apsargāšanā. Ja pazaudējat savu maku, līdzekļus var viegli atgūt jaunajā makā, izmantojot privātās atslēgas vai ieejas frāzes, kas iegūtas no aizmugures.

Kriptovalūtas tiek uzskatītas par ļoti kāpēc es nevaru tirgot kriptovalūtu ny? aktīviem, un kā tādas tās ir kas ir sviras tirdzniecbas bitcoin lielām cenu svārstībām. Teorētiski augsta riska ieguldījumi nozīmē lielu atlīdzību, tas attiecas arī uz kriptovalūtām. Potenciālā negatīvā stāvokļa gadījumā radītie zaudējumi varētu būt postoši. Tāpēc sludina investīciju konsultanti "Nekad neieguldiet summu, kuru neesat gatavs zaudēt nevienā brīdī. Augšupvērstais potenciāls ir praktiski nebeidzams, Tā kā ir vairāk nekā XNUMX kriptovalūtu, tas prasa daudz analīzes, lai izvēlētos labu monētu vai žetonu ar lielāku augšupvērsto potenciālu. Šī ir vieta, kur iegūt jaunākās ziņas par tādām kriptovalūtām kā Bitcoin BTC un Ethereum ETH un kopumā par blockchain tehnoloģiju, kā arī piekļūt resursiem un ceļvežiem, kas palīdzēs jums orientēties kriptonauda un blockchain ekosistēmās. CFD neveiksmīgas pārdošanas riska un ar to saistīto finansiālo seku samazināšana. Tas ir būtisks ieguvums privātajiem klientiem un finanšu tirgiem kopumā. ESMA uzskata, ka iespējamām finansiālajām sekām un izmaksām, ar kurām produktu sniedzēji varētu saskarties, īstenojot šajā lēmumā paredzētos intervences pasākumus, visticamāk, būs gan vienreizējs, gan pastāvīgs raksturs, un tās inter alia būs saistītas ar:.

Turpmāk ir izklāstītas papildu atsauces uz šā intervences pasākuma prognozēto ietekmi. Sākotnējās drošības rezerves aizsardzība. ESMA uzskata, ka ir nepieciešams ierobežot CFD tirdzniecību, izplatīšanu vai pārdošanu privātajiem klientiem, piemērojot noteiktus konkrētus sviras finansējuma ierobežojumus atkarībā no pamatā esošajiem aktīviem. Šo sviras finansējuma ierobežojumu ieviešana aizsargās klientus, paredzot tiem veikt minimālu sākotnējās drošības rezerves iemaksu CFD darījumu uzsākšanai.

Tā ierobežos klienta nosacītos ieguldījumu riska darījumus attiecībā uz ieguldīto naudas summu. Tā kā izmaksas, ar kurām klients saskaras, pieaug nosacītos ieguldījumu riska darījumos, sākotnējā drošības rezerve samazinās klienta zaudējumu varbūtību salīdzinājumā ar tiem zaudējumiem, kas klientam tirdzniecības kriptogrāfija par robinhood rasties, ja tas veiktu tirdzniecību ar augstāku sviras finansējuma līmeni Kā paskaidrots turpmāk tekstā, empīriskā akadēmiskā pētījumā ir apstiprināta šī analīze un noteikts, ka sviras finansējuma ierobežojumi uzlabo ieguldītāju darījumu vidējos rezultātus Lai nonāktu pie secinājumiem, ESMA ir ņēmusi vērā atbildes, kas saņemtas uz aicinājumu sniegt atsauksmes. Produktu sniedzēju, tirdzniecības organizāciju un citu ieinteresēto personu atbildēs uz aicinājumu sniegt atsauksmes kopumā ar dažiem izņēmumiem bija pausta negatīva nostāja attiecībā uz ierosinātajiem sviras finansējuma ierobežojumiem. Galvenā ierosināto sviras finansējuma ierobežojumu noteikšanas ietekme uz produktu sniedzējiem bija paredzamais ieņēmumu samazinājums.

Tomēr daudzi no šiem respondentiem norādīja, ka viņi neiebilst pret sviras finansējuma ierobežojumiem kā intervences pasākumu kopumā, bet nepiekrīt konkrētiem ierosinātajiem ierobežojumiem. Patērētāju pārstāvji bija kopumā pozitīvi noskaņoti attiecībā uz ierosinātajiem pasākumiem saistībā ar CFDtajā skaitā attiecībā uz ESMA ierosinātajiem sviras finansējuma ierobežojumiem. Tomēr gandrīz puse no patērētāju pārstāvjiem savās atbildēs bija ierosinājuši pastiprināt ESMA ierosinātos pasākumus, pieņemot stingrākus pasākumus, piemēram, stingrākus sviras finansējuma ierobežojumus vai pilnīgu aizliegumu tirgot, izplatīt vai pārdot CFD privātajiem klientiem. Lielākajā daļā privātpersonu atbilžu bija pausta vispārēja, bieži vien ļoti īsa, piekrišana vai nepiekrišana ierosinātajiem pasākumiem, un tikai ļoti neliels skaits respondentu sniedza būtiskākus komentārus. Lielākā daļa šo privātpersonu pauda negatīvu attieksmi pret ierosinātajiem sviras finansējuma ierobežojumiem. Dažas personas atsaucās uz CFD tirdzniecības radīto zaudējumu apmēru vai sūdzējās par dažu sabiedrību veikto agresīvo darbību.

Atsevišķos gadījumos ieguldītāji apgalvoja, ka viņi ir bitcoin peļņa džims davidsons krāpšanas upuri. Daži aicinājuma sniegt atsauksmes respondenti norādīja, ka viņi atzinīgi novērtētu, ja tiktu papildus precizētas kategorijas, kas tiek izmantotas sākotnējās drošības rezerves aizsardzībai. Viens respondents norādīja, ka vairākiem konkrētiem pamatā esošajiem aktīviem jāveic pārklasificēšana to svārstīguma dēļ. Esošie pētījumi liecina, ka zemāks sviras finansējuma līmenis ir saistīts ar labākiem klientu darījumu rezultātiem, ietverot mazākus zaudējumus uz katru darījumu un zemākas kopējās darījumu maksas atkarībā no mazāka tirdzniecības darījumu apmēra Jo īpaši pētījumā, ko veikuši Rawley Z. Šis padziļinātais akadēmiskais pētījums parāda pozitīvu saistību starp zemāku sviras finansējuma līmeni ir bitcoin tirgotājs con mazākiem tirdzniecības apjomiem, kas ir veicinājusi patērētāju darījumu rezultātu uzlabošanos. ESMA respondentu atbildēs uz aicinājumu sniegt atsauksmes nav saņēmusi nekādus kvantitatīvus datus, kas apliecinātu, ka sākotnējās drošības rezerves aizsardzības ieviešanas rezultātā privātajiem klientiem samazinātos peļņa no ieguldījumiem. Turklāt prasība par minimālo sākotnējo drošības rezervi novērsīs dažus ar CFD saistītus izplatīšanas riskus, nodrošinot, ka šo produktu tirdzniecību var veikt tikai tie privātie klienti, kuri spēj noteikt pietiekami augstu drošības rezervi Šajā ziņā ir paredzams, ka sākotnējās drošības rezerves aizsardzība arī samazinās iespējamību, ka CFD sniedzēji varētu piesaistīt plaša patēriņa tirgus privātos klientus, izmantojot mazāka apjoma kontus ar augstāku sviras finansējuma līmeni.

Ierosinātā sākotnējās drošības rezerves aizsardzība tādējādi palīdzēs nodrošināt, ka CFD sniedzēji darbojas saskaņā ar nosacījumiem, kas ir viņu klientu interesēs, nevis cenšas piesaistīt jaunus klientus cme bitcoin tirdzniecba paplašināt tirgus daļu, izmantojot augstākus sviras finansējuma līmeņus. Ieguldīt monero vai bitcoins sākotnējās drošības rezerves aizsardzība palīdzēs novērst iespējamo interešu konfliktu risku, jo īpaši tad, ja CFD sniedzēji nenodrošina savu klientu darījumus un tādējādi gūst tiešu labumu no klientu zaudējumiem, samazinot tādu risku, ko rada ieguldījumu sabiedrības, kas gūst peļņu no klientu neveiksmīgiem darījumiem un prognozētās tirdzniecības darījumu peļņas. Tā atspoguļo kopēju pieeju vai ieguldīt monero vai bitcoins droši ieguldīt bitcoin 2021 gadā aizsardzībai, ko pieņēmušas vairākas citas starptautiskās jurisdikcijas Konkrēti ESMA veica kvantitatīvu simulāciju par tādas peļņas sadali, ko ieguldītājs, veicot ieguldījumus vienā CFD, varētu prognozēti saņemt ar dažādiem sviras finansējuma līmeņiem. Simulācijas sākuma punkts bija aptuveni 10 gadu laikā reģistrēti tirgus cenu dati par katru dienu vairumā gadījumu dažādiem pamatā esošo aktīvu veidiem, kurus parasti izmanto privātajiem klientiem pārdotajos CFD Simulētā slēgšanas varbūtība ir atkarīga no noteiktā sviras finansējuma līmeņa un tā attiecīgi palielinās atkarībā no sviras finansējuma līmeņa.

Tika pārbaudīti rādītāji attiecībā uz automātiskas slēgšanas varbūtību atkarībā no sviras finansējuma līmeņa.

Sīkums es tik daudz ieguldu bitcoin auto tirgotāju kriptogrāfija kā sienas pielāgošana šifrēšanas tirdzniecībā palīdz? labākā lietotne šifrēšanas ieguldījumu izsekošanai.

Šie rādītāji ļauj noteikt sviras finansējuma ierobežojumus saskaņā ar modeli, kas ir paredzēts, lai pastāvīgi novērstu apdraudējumu dažādiem pamatā esošo aktīvu veidiem. ESMA uzskatīja, ka, ņemot vērā ieguldītāju privāto ieguldījumu veidu un statistiku par CFD dalības posmu sadalījumu izmantojot VKI apkopotos datussākotnējās drošības rezerves aizsardzību bija lietderīgi noteikt, pieņemot, ka privātie klienti notur aktīvu vismaz vienu dienu. Iegūto rezultātu diapazons katrā aktīvu kategorijā sniedza vajadzīgo informāciju, lai izvēlētos sviras finansējuma ierobežojumus. Vairumā gadījumu ierobežojumi tika piesardzīgi noteikti rezultātu spektra zemākā līmeņa virzienā. Tika apsvērts tas, cik plaši tirgo dažādus aktīvus. Saskaņā ar to sviras finansējuma ierobežojums CFD attiecībā uz zeltu atšķiras no sviras finansējuma ierobežojuma, kas noteikts CFD attiecībā uz naftu cryptocurrency tirdzniecības bot pārskatīšanu citām precēm. Šāda sākotnējās drošības rezerves aizsardzības noteikšana, jo īpaši, izmantojot simulētas pozīcijas, kuru ilgums ir vismaz viena diena, nodrošina atbilstīgu un nepieciešamu aizsardzības līmeni privātajiem klientiem, kuri tirdzniecības dienas gaitā, iespējams, pietiekami aktīvi neuzrauga savu pozīciju vai nespēj izvērtēt ieguldīt monero vai bitcoins reaģēšanas nepieciešamību, ņemot vērā pamatā esošo aktīvu tirgus svārstīgumu.

Dati liecina, ka attiecībā uz CFD uz akcijām atvērto pozīciju turēšanas periods parasti ir ilgāks nekā attiecībā uz CFD uz citiem aktīviem, un tika apsvērti atvērto pozīciju turēšanas posmi, kuru ilgums ir līdz 5 dienām. ESMA apsvēra alternatīvas pieejas sākotnējās drošības rezerves aizsardzības kalibrēšanai. Piemēram, alternatīva iespēja būtu visiem CFD neatkarīgi no to pamatā esošajiem aktīviem noteikt vienotu sviras finansējuma ierobežojumu. Tomēr ESMA uzskatīja, ka ir lietderīgi nošķirt dažādus pamatā esošo aktīvu veidus, ņemot vērā vēsturisko cenu svārstību atšķirības dažādu pamatā esošo aktīvu kategoriju starpā, kas papildina atšķirības starp pašreizējo CFD sabiedrību raksturīgajām maksu struktūrām un klientu raksturīgās izturēšanās atšķirības. Lai gan sākotnējās drošības rezerves aizsardzības īstenošana radīs noteiktas izmaksas tiem CFD sniedzējiem, kuriem būs jāpielāgo privātajiem klientiem pašlaik pieejamie sviras finansējuma ierobežojumi, ESMA prognozē, ka šīs izmaksas būs proporcionālas ieguvumiem, ko sniegs šādas aizsardzības ieviešana.

ESMA arī norāda, ka klientiem piedāvātā sviras finansējuma līmeņa regulāru izmaiņu veikšana, pamatojoties uz noteiktu aktīvu riska profila izmaiņām, CFD sniedzējiem jau ir ieraksta prakse.

Regulētie bināro opciju brokeri latvija labākais veids kā padarīt bitcoin kā nopelnīt papildus naudu tiešsaistē latvijajā bitcoin ieguldījumu sabiedrības asv.

Drošības rezerves slēgšanas aizsardzība. Vēl viens privāto klientu aizsardzības pasākums ir drošības rezerves slēgšanas aizsardzība. Šis pasākums papildina sākotnējās drošības rezerves aizsardzības ieviešanu un normālos tirgus apstākļos mazina risku, ka privātie klienti varētu zaudēt ievērojamus līdzekļus, pārsniedzot to līdzekļu apjomu, ko viņi būtu ieguldījuši CFD produktos.

Ļaujot klientiem samazināt savu drošības rezervi gandrīz līdz nullei, produktu sniedzēji, jo īpaši cenu pārrāvuma gadījumā, pakļauj klientus riskam, ka tie varētu zaudēt vairāk līdzekļu, nekā ir noguldījuši. Savukārt pārāk augsts drošības rezerves slēgšanas līmenis izraisītu klientu pozīciju biežu slēgšanu, kas varētu nebūt viņu interesēs. ESMA aicinājumā sniegt atsauksmes aprakstīja drošības rezerves slēgšanas aizsardzību par katru atsevišķo pozīciju. Šāda pieeja bija paredzēta, lai novērstu vairākas bažas saistībā ar šā pasākuma piemērošanu pašreizējā tirgus CFD tirdzniecības kontiem. Jo īpaši, tā darbojas kriptogrāfijas tirgotājs sākotnējās drošības rezerves aizsardzība tiek piemērota, pamatojoties uz CFD pamatā esošajiem aktīviem, drošības rezerves slēgšanas noteikuma piemērošana attiecībā uz katru pozīciju nodrošinātu sākotnējās drošības rezerves aizsardzības kas ir sviras tirdzniecbas bitcoin piemērošanu katrai pamatā esošo aktīvu kategorijai un nodrošinātu maksimālo sviras finansējuma robežu katrai pamatā esošo aktīvu kategorijai. Vēl viens iemesls šādai pieejai bija nodoms palīdzēt nodrošināt, lai privātie klienti apzinātos un saprastu savus riska darījumus attiecībā uz katru atsevišķo pamata aktīvu. ESMA ir ņēmusi vērā atbildes, kas sniegtas, atsaucoties uz aicinājumu sniegt atsauksmes. Lielākā daļa produktu sniedzēju, brokeru un tirdzniecības organizāciju, kas atbildēja uz aicinājumu sniegt atsauksmes, pauda bažas par drošības forex auto tirdzniecības robots slēgšanas noteikuma piemērošanu katrai pozīcijai.

Svarīgākie izvirzītie jautājumi saistībā ar ietekmi uz sabiedrībām bija gaidāmās IT ieviešanas izmaksas un pastāvīgās uzraudzības izmaksas. Daudzās atbildēs, kas tika saņemtas no ieguldījumu sabiedrībām, arī bija norādīts uz bažām saistībā ar esošajiem klientiem, kuri ir informēti par slēgšanas noteikuma piemērošanu katram kontam. Turklāt respondenti uzsvēra, ka ieguldītāji, kas piemēro īpašas tirdzniecības stratēģijas, vairs nevarētu efektīvi izmantot šīs stratēģijas, jo atsevišķas pozīcijas noteiktā brīdī var tikt slēgtas, ja klienti nepalielina savas drošības rezerves konkrētajai pozīcijai, tādējādi izraisot neparedzētu tirgus risku atlikušajām pozīcijām.

Bitcoin septembrī kritās vairāk nekā par 30%

Cits arguments, kas identificē iespējamās negatīvās sekas attiecībā uz drošības rezerves slēgšanas piemērošanu katrai pozīcijai, bija tas, ka sakarā ar pozīciju slēgšanu klientiem pozīcijas būtu jāatver atkārtoti, kas varētu radīt lielākas tirdzniecības izmaksas. Atsaucoties uz aicinājumu sniegt atsauksmes, būtiska daļa no ieguldītājiem, kas ir privātpersonas, savās atbildēs bija paudusi līdzīgas bažas attiecībā uz drošības rezerves slēgšanas piemērošanu katram kontam un šīs piemērošanas sekām, kas varētu negatīvi ietekmēt ieguldītājus. Biežākie argumenti bija, ka noteikuma piemērošana katrai pozīcijai kavētu noteiktu tirdzniecības stratēģiju izmantošanu un prasītu, lai ieguldītāji pastāvīgi uzrauga savas pozīcijas, jo viņi vairs nevarētu paļauties uz saviem noteiktajiem riska nodrošinājumiem. Lielākā daļa patērētāju pārstāvju atbalstīja ierosinātos pasākumus vai pat ierosināja ievērojami stingrākus pasākumus attiecībā uz CFD piemēram, pilnībā aizliegt šo finanšu instrumentu tirdzniecību, izplatīšanu vai pārdošanu privātajiem klientiem.

Uz aicinājumu sniegt atsauksmes tika saņemtas arī atbildes no sabiedrībām, kuras pauda atbalstu minētajā aicinājumā ierosinātajai drošības rezerves slēgšanas noteikuma piemērošanai attiecībā uz katru pozīciju. Šīs ieguldījumu sabiedrības norādīja, ka jau izmanto šādu pieeju un ir apmierinātas ar tās rezultātiem. Jo īpaši tā izvērtēja slēgšanas biežumu un klientu zaudējumu aplēšu ietekmi uz simulētu CFD pozīciju portfeli saskaņā ar katru scenāriju. Šī analīze nesniedza precīzus skaitliskus rezultātus, parādot, ka pastāv ārkārtīgi plašs atšķirīgu iespējamo portfeļu klāsts, ko ieguldītājs varētu turēt. Tā vietā analīzē tika izvērtēts jautājums par to, vai kopumā varētu prognozēt, ka viens no šiem abiem drošības rezerves slēgšanas noteikuma piemērošanas veidiem sniegtu labākus rezultātus ieguldītājiem. Vispārējais secinājums bija, ka abiem drošības rezerves slēgšanas veidiem ko piemēro pozīcijai vai kontam labāks ieguldītāju darbības rezultāts ir atkarīgs no ieguldījumu portfeļos esošo CFD pamata aktīvu cenu svārstībām.

Tas ir tādēļ, ka pēc slēgšanas, kas tiktu veikta, izvēloties vienu no abiem veidiem, pamatā esošā aktīva cena var vai nu uzlaboties, vai pasliktināties. Kopumā pamatota slēgšana varētu notikt nedaudz biežāk tad, ja tā tiktu piemērota pozīcijai, pieņemot, ka ieguldītāju portfeļi katrā gadījumā būtu vieni un tie paši. Tomēr ir paredzams, ka, pateicoties sākotnējās drošības rezerves aizsardzībai, slēgšana notiktu reti, izmantojot gan vienu, gan otru veidu. Klientiem, atšķirīgais starp ieguldījumiem un bitcoin ieguvi CFD tirdzniecības kontā ir viena vienota pozīcija, nebūtu nekādas atšķirības starp slēgšanu, kas pamatota uz kontu, un izslēgšanu, kas pamatota uz pozīciju. No respondentu atbildēm uz aicinājumu sniegt atsauksmes ir skaidrs, ka pastāv daudzi privāto klientu CFD tirdzniecības konti, kuros ietilpst tikai viena pozīcija. Lai gan tiek prognozēts, ka rezultātu atšķirība, kas rodas, starp veidu, kas pamatots uz pozīciju, un veidu, kas pamatots uz kontu, daudziem ieguldītājiem atšķirīgais starp ieguldījumiem un bitcoin ieguvi būt maza bet to nevar precīzi noteikt, ja nav reprezentatīva portfeļaaicinājumā sniegt atsauksmes bija uzsvērti papildu iemesli, kāpēc dažiem ieguldītājiem labāka būtu slēgšanas noteikuma piemērošana kontam.

Pirmkārt, ļaujot vienā pozīcijā gūto peļņu izmantot, lai kompensētu zaudējumus citā pozīcijā, uz kontu pamatota slēgšana sekmē tādu ieguldījumu portfeli, kas ir daudzveidīgs.